• About us
 • Kdo jsme?

  Firemního sociologa provozuje PhDr. Vojtěch Bednář – více informací najdete v sekci Kontakty. Můžete nás kdykoli kontaktovat a rádi zodpovíme jakoukoli otázku.

  Jaké osobní údaje o vás sbíráme a k čemu je používáme?

  Návštěvou tohoto webu vznikají statistické údaje založené na Vaši IP adrese a na cookies se kterými musíte souhlasit odklepnutím lišty dole na webu. Používáme je pro vyhodnocení jeho návštěvnosti; prostě abychom viděli, jak se nám daří. Nepoužíváme je pro remarketing ani pro cílení reklam, protože tento druh inzerce nepovažujeme za férový a nejsme z nich schopni identifikovat konkrétní návštěvníky.

  Pokud se rozhodnete registrovat do našeho newsletteru, dáváte nám tím svou e-mailovou adresu. Vaši adresu využijeme pro zasílání pravidelného týdenního přehledu o novinkách na Firemním sociologovi, příležitostným speciálním zpravodajům a také, ale jen velmi výjimečně, k tomu, abychom vás osobně oslovili. Svůj souhlas se zpracováním vaši adresy nám můžete kdykoli odebrat prostě tím, že se odhlásíte (odkaz je v každém zpravodaji na konci), vaše adresa se tím vymaže, nebo tak, že nám napíšete na adresu kontakt@firemni-sociolog.cz  a uděláme to manuálně. Vaši adresu nepředáme nikomu dalšímu.

  Ochrana údajů v poradenském procesu

  V rámci naší práce sbíráme a zpracováváme minimum informací osobního charakteru. Ve vzdělávání pracujeme s evidenčními údaji (prezenční listiny), které nejsou lokálně ukládány a existují jen u klientů. Hodnocení a zpětné vazby jsou striktně anonymní. Formální poradenské zprávy a doporučení neobsahují osobní údaje o jednotivých lidech. Získaná data neslouží k profilaci ani kategorizaci, a všechny informace na tomto serveru i v našich knihách jsou důsledně anonymizovány a rozmlženy, a to již od počátků naší činnosti. Vše, co je nám sděleno, a vše, co v průběhu poradenského vztahu vznikne je vždy přísně důvěrné a důsledně chráněno. Ne proto, že nás k tomu někdo nebo něco nutí, ale prostě proto, že to považujeme za nutnost a za nezbytný předpoklad naší práce.

  Proč to čtete?

  Protože Evropská Unie řeší nesmysly místo závažných problémů.


  © 2024 Firemní sociolog | ISSN 1805-6520